جراح سانترال لب

5 ویژگی جراح سانترال لب که باید داشته باشد

معمولا با بیشتر شدن ضخامت و حجم لب ها می توانند به صورت شما زیبایی زیادی هدیه دهند. امروز این نوع عمل به عنوان یکی از عمل های زیبایی در میان افراد رواج دارد. برخی از افراد با الگوگیری از سلبریتی های مورد علاقه خود می خواهند، فرم ایده آل تر و زیباتری به لب هایشان از طریق لیفت سانترال لب ببخشند. از طرفی افزایش سن نیز در تغییر شکل لب ها نقش بسزایی دارد. جراحی لیفت لب به هر دلیلی که انجام شود، قبل از هر کاری باید به دنبال یک جراح سانترال لب باتجربه و با مهارت بالا باشید.

انتخاب یک دکتر باتجربه به شما کمک می‌کنید تا شکل و ظاهر لب ها به بهترین نخوه اجرا شود. یک جراح خوب باید نگذارد جای زخم و بخیه روی صورتتان باقی بماند و البته انتخاب یک دکتر خوب شما را از هزینه ی اضافی دور می کند. زیرا مجبور نخواهید بود دوباره برای رفع نواقص و مشکلات جراحی اولیه اقدام به جراحی زیبایی دیگری کنید. اگر شما هم می خواهید از طریق جراحی زیبایی لب تغییراتی را روی چهره خود ایجاد کنید، برای ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

مشخصات و ویژگی های یک جراح سانترال لب خوب

برای هر نوع عمل زیبایی قبل از هر چیز بایر شرایط عمل مانند انتخاب کلینیک مناسب و پیشرفته، انتخاب پزشکی ماهر و… در نظر بگیرید. اما یک جراح سانترال خوب چه وبژگی هایی باید داشته باشد؟ هنگام انتخاب بهترین جراح سانترال لب در تهران و دیگر شهرها باید به دنبال جراحی با ۵ ویژگی و مشخصات زیر باشید تا بتوانید یک جراحی موفق آمیز را تجربه کنید که عبارتند از :

. مدارک علمی معتبر و دانشگاهی داشته باشد

دکترهای این عمل باید مدارک پزشکی شان را از دانشگاه های معتبر بگیرند و دوران اموزش را با بهترین نحوه طی کنند.

. یک جراح خوب باید تسلط و مهارت بر انجام انواع لیفت لب داشته باشد

جراحان پلاستیک و زیبایی عمل های مختلف از جراحی های ساده گرفته تا پیچیده را انجام می دهند، اما آنچه باعث می‌شود تا یک جراح به موفقیت و شهرت برسد، تسلط و مهارت او بر نوع جراحی است که به عهده می گیرد. اینکه لب ها متناسب با سن، اندازه و آناتومی چهره  فرد باید چگونه تغییر پیدا کنند تا نتیجه جراحی به زیبایی و بهبود چهره او منجر شود به ارزیابی، معاینه دقیق، تسلط و مهارت پزشک بستگی دارد.

5 ویژگی جراح سانترال لب

بیشتر بخوانید : لیفت سانترال لب و میزان ماندگاری آن

. صبور بوده و مشاوره های لازم را به بیمار بدهد

باید حتما پزشکان در دوره مشاوره خیلی دلسوز و خوب برای این نوع افراد باشند. باید به حرف های افراد و راهکار های عمل را به انها ارائه دهند. برخی از مراجعه کنندگان بسیار عجول هستند و می‌خواهند سریعتر به نتیجه دلخواه خود برسند. ممکن است تصمیمات نا آگاهانه در مورد تغییر وضعیت لب ها و چهره خود بگیرند، به همین خاطرباید مشاوره بسیار عالی را برای این نوع افراد ارائه دهد و تکنیک را برای انها بیان کند و اطمینان حاصل کند که از این عمل نتایج خوبی دریافت می کند.

. از تجربه و سابقه کاری درخشانی برخوردار باشد

جراح سانترال لب باید کارنامه کاری موفقیت امیزی داشته باشد. تجربه بالا، کمترین میزان خطا و اشتباه در انجام جراحی و… از مهمترین ویژگی ها و مشخصه های بهترین جراح سانترال لب است.

 

. هزینه ها و دستمزد معقول درخواست کند

معمولا عمل های پلاستیک خیلی ارزان نیستند باید حتما پزشک هزینه معقولی را دریافت کند. جراحی در شهرهای بزرگ به دلیل دسترسی به پزشکان متخصص و مراکز درمانی مجهز تر، گران تر است. از همین رو بهترین جراح سانترال لب در شیراز و تهران یا حتی بهترین جراح لیفت لب در مشهد است و شاید هزینه این عمل نیز بیشتر باشد. در این نوع عمل لب بالایی و پایین، پزشک تلاش می کند پوست پشت لب بالایی را برش دهد و ان را به زیر بینی بکشد. این کار با بی حسی موضعی انجام می شود تا بیمار هیچگونه دردی را احساس نکند.

در واقع با کشیدن پوست پشت لب تا زیر بینی، لب ها ضخیم و برجسته تر نشان داده خواهند شد. این عمل معمولا با دقت فراوان باید انجام شود تا جای زخم و اسکار باقی نماند. حتما به دنبال بهترین پزشک برای این عمل باشید. معمولادر این عمل بعد از عمل از برش های کوچکی در زیر بینی باید استفاده کنید. اگر این نوع عمل توسط یک پزشک با تجربه انجام گیرد جای زحم یا اسکار بسیار کوچک یا در برخی مواقع قابل رویت نیست. آثار این بخیه ها نیز به مرور زمان از بین خواهند رفت. بنابراین اگر یک جراح خوب را برای این منظور انتخاب کرده اید، نگران نباشید.

جراح سانترال لب

بیشتر بخوانید : ایا در عمل لیفت و سانترال لب جای بخیه باقی می ماند؟

جراحی نزد بهترین جراح سانترال لب چه مزایایی دارد؟

روش های مختلف این نوع عمل بستگی به نوع تغییرات لب ها دارد. معمولا هدف این نوع عمل در میان افراد متفاوت است ولی معمولا هدف ان از بین بردن افتادگی لب، چین و چروک های اطراف لب،  بهبود خط لبخند، افزایش حجم و ضخامت لب ها از مهم ترین دلایل انجام لیفت سانترال لب می باشند. باید حتما این عمل نزد جراح با تجربه انجام گیرد تا این هدف ها محقق شود.

اما جراحی نزد بهترین جراح سانترال لب چه مزایایی به همراه دارد :

  •  اگر این نوع عمل همرا با پزشک با تجربه و با مهارت بالا انجام گیرد عوارض بعد از عمل بسیار کمتر خواهد بود. هرگونه اشتباه خواسته یا ناخواسته می‌تواند شکل ظاهری لب های شما را برخلاف آنچه انتظار دارید، تغییر دهد و زیبایی چهره شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.
  •  برخی از افرادی که دوران استراحت کوتاه تری دارند به این دلیل است که پزشک از مهارت بالا برخوردار است و می داند برش ها و بخیه های کمتری ایجاد کند تا به بهترین نحو بهبود یابد. انتخاب تکنیک مناسب توسط پزشک ماهر باعث می شود تا اثر زخم و برش های ایجاد شده روی لب باقی نمانند و نتایج بعد از جراحی را تحت تاثیر قرار ندهند.
  •  یکی از بهترین انتخاب این عمل تکنیک ها و مزایای سانترال لب است. یک پزشک خوب و با تجربه می داند که کدام تکنیک ها بهتر هستند که فرد بعد از عمل از ان نتایج رضایت بخشی داشته باشد. انتخاب تکنیک مناسب با توجه به چهره و هارمونی لب با دیگر اعضای صورت بسیار مهم است.
  •  بهترین جراح لیفت لب در شیراز، تهران یا هر شهر دیگری، اگر از مهارت بالا برخوردار باشد، می تواند جراحی را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهد. این کار برای افرادی که می خواهند همراه با سانترال لب عمل بینی انجام دهند بسیار نکته مهمی است چون مدت زمان زیادی در اتاق عمل خواهند بود…
مدیر کلینیک هوژین
مدیر کلینیک هوژین
مقالات: 67

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *